Taken van de zaalwacht (scheidrechters/tellers):

  • Van de scheidsrechters en tellers wordt verwacht dat ze minimaal 30-45 minuten voor aanvang van de wedstrijden aanwezig zijn.
  • Door middel van de “key” kan de voordeur geopend worden en de zaalverlichting gaat aan.
  • Zorg dragen voor de goede nethoogte, scorebord en aanwezigheid en goed ingevulde wedstrijdformulieren via DWF
  • Alle informatie is/moet aanwezig zijn in het “zaalwachtkoffertje”.
  • Na de wedstrijden moeten digitale wedstrijdformulieren door de scheidsrechters verwerkt worden, zoals aangegeven in DWF.
  • Draag er ook zorg voor dat de zaal schoon opgeleverd wordt. Denk hierbij aan: kasten op slot, velden opgeruimd, tribune & zaal leeg.

Schema zaalwacht:  Dit is het zaalwachtschema voor het eerste deel vd competitie. 

Graag doorgeven aan Petrie Vervoort of Marjolein Sleegers als je ruilt, zodat we dit aan kunnen passen op de site!

  Schema 2019-2020

Sporthal de streepen
 
Datum  21-09-2019
Verzameltijd 14:45 uur
Tijd wedstrijd 15:30 uur
Team thuis VVRooi JA1
Team uit Nuvo ’68 JA
Scheidsrechter Trudis Werners
Teller Iva Rambags
 
Datum
12-10-2019
Verzameltijd
14:45 uur
Tijd wedstrijd
15:30 uur
Team thuis VVRooi MC1
Team uit Skunk MC1
Scheidsrechter Edie Kapteijns
Teller Petrie Vervoort
  Datum 12-10-2019
Verzameltijd 14:45 uur
Tijd wedstrijd 15:30 uur
 Team thuis VVRooi JA1
 Team uit Nuvoc JA1
 Scheidsrechter Joris Geijer
 Teller Twan de Bie
Deze wedstrijden worden in sporthal de kienehoef gespeeld
 Datum 26-10-2019
 Verzameltijd 14:45 uur
 Tijd wedstrijd 15:30 uur
 Team thuis VVRooi MC1
 Team uit Hands up MC1
 Scheidsrechter Ela Kubisz
Teller Corina Ketelaars
 Datum 26-10-2019
 Verzameltijd 14:45 uur
 Tijd wedstrijd 1530 uur
 Team thuis VVRooi JA1
 Team uit HLB Van Daal/DS/Hands up JA1
 Scheidsrechter Wies Boeijen
 Teller Sanne van Kaathoven
Streepen
Datum 02-11-2019
Verzameltijd 14:45 uur
Speeltijd 15:30 uur
 Team thuis VVRooi MC1
 Team uit HLB Van Daal/DS/Hands up MC2
 Scheidsrechter Chris de Gruiter
 Teller Henrie Raaijmakers
 Datum 16-11-2019
 Verzameltijd 14:45 uur
 Tijd wedstrijd 1530 uur
Team thuis VVRooi MC1
Team uit Spirit MC2
Scheidsrechter Lynn Gevers
Teller Lian de Koning
Datum 16-11-2019
Verzameltijd 14:45 uur
Tijd wedstrijd 15:30 uur
 Team thuis VVRooi JA1
 Team uit VC Polaris JA1
Scheidsrechter Geert van Diest
 Teller Marcel van Aarle
   
Datum  14-12-2019
Verzameltijd 15:15 uur
Tijd wedstrijd 16:00 uur
Team thuis VVRooi MC1
Team uit Ovoco MC1
Scheidsrechter Twan de Bie
Teller Petrie Vervoort
Datum 14-12-2019
Verzameltijd 15:15 uur
Tijd wedstrijd 16: 00 uur
Team thuis VVRooi JA1
Team uit Havoc JA1
Scheidsrechter Joris Geijer
Teller Edie Kapteijns