Meisjes A kampioen !!

………GEFELICITEERD………

Dat is eigenlijk het enige wat we kunnen zeggen tegen:  Edie – Elja – Ilhan – Lyanne – Lynn – Maureen – Myrthe – Nova – Sanne en natuurlijk trainster/coach Lonneke. Ze hebben het toch maar geflikt in de Meisjes A  2e klasse  D. De meiden hebben de afgelopen periode hard gewerkt om samen als 1 team er te staan. Ondanks  diverse blessures en daardoor een minimale bezetting wisten ze toch hun rug te rechten. Met hard werken hebben ze in eerste deel van de competitie de basis gelegd. Trainster Lonneke heeft er hard aan getrokken om ieder teamlid bewust te maken dat trainen een inspannende ontspanning kan zijn ook al vraagt de studie veel aandacht.  Het resultaat mag er zijn.

Volgende week zaterdag 21 April zal er na hun laatste thuiswedstrijd geproost worden !!!!

 

 

Related Posts