Nieuwe website voor VVROOI!

10 september 2013 is een bijzondere dag voor VVROOI. Niet alleen beginnen ze het seizoen met nieuwe sponsors, wordt iedereen voorzien van nieuwe tenues, maar ook de website is volledig vernieuwd! VVROOI is hiermee klaar voor de toekomst!

POZITIV sponsort nieuwe website VVROOIDe website heeft een moderner uiterlijk en er zijn volop mogelijkheden voor het gebruik van social media. De berichten op twitter kun je ook lezen op de website.

Berichten van de website kun je ook op Facebook zien, en het laatste nieuws over het Nederlandse team vind je ook op de website. Verder kunnen er nieuwsberichten op de website geplaatst worden zodat iedereen op de hoogte is van de laatste activiteiten of komende toernooien.

Terugblikken op mooie momenten kan via het fotoalbum, vooruitkijken kun je op de agenda. Hier kun je zien wie er jarig zijn en wanneer er activiteiten plaatsvinden.

De website is gesponsord door POZITIV envenals de hosting die wordt verzorgt door Danego.

Related Posts