Oliebollen-toernooi VVROOI

Jaarlijks wordt op de laatste trainingsdinsdag voor de Kerst, het jaarlijkse oliebollen-toernooi gehouden.

Tussen 18.00 – 19.00 kunnen de mini’s met vriendje/vriendinnetje of een ouder/verzorgende samen een gezellige mixed-toernooi spelen. Kunnen de mini’s de ouders/verzorgenden latren zien wat ze allemaal al geleerd hebben EN hoe lastig volleybal is. Ook aan hun vriendje/vriendinnetje kunnen ze laten zie hoe goed ze de bewegingen en passes al kunnen.

Vanaf 19.00 uur is het tijd voor de jeugd A-B-C om met elkaar en eventueel met introducee een gezellig toernooi te spelen en af te sluiten met een oliebol in de kantine.

Rond 20.00 uur komen de senioren/recreanten met partner/kennis het veld op en worden er teams gemaakt. Ook zij gaan met elkaar sportief de strijd aan om voor de eretitel te strijden. Daarna zal er nog voldoende nagepraat worden in de kantine van sporthal de Streepen. En alvast geproost worden op de komende feestdagen.

Related Posts