Seizoen 2017-2018 loopt op zijn einde

Het seizoen 2017-2018 loopt op zijn einde. De competities voor alle teams zijn afgelopen en met één Kampioenstitel in de zak kunnen we het seizoen vrolijk afsluiten. We hebben weer veel leuke en sportieve acties gezien en veel mini’s en jeugdleden zien groeien in hun technisch niveau. We sluiten het seizoen ook af met de laatst gespeelde wedstrijden in ons huidig tenue. Komend seizoen zullen we starten in geheel nieuwe tenues. Dit wordt mogelijk door een aantal sponsoren. Meer informatie volgt later.

Als afsluittraditie hebben we nog 2 sportieve acties. Eerst het kamp voor de mini’s en de jeugd. Dit zal komend weekeinde zijn. Foto’s komen later natuurlijk op de website. Als tweede hebben we nog een afsluittraining op dinsdag 29 Mei. Dat zal een mixed-toernooi worden waarin de oudste jeugd en de senioren mixed hun wedstrijdjes spelen. En dat sluiten we natuurlijk af in de sportkantine van Sporthal de Streepen.

Related Posts