8e VVROOI Beachvolleybaltoernooi weer een succes ondanks het weer

Een week voordat de zomervakantie voor de schooljeugd in Zuid-Nederland begint, ziet de parkeerplaats van sporthal de Streepen er traditioneel anders uit. Dan wordt er op het aangelegde Beach zand het VVROOI Beachvolleybaltoernooi georganiseerd. Zowel op zaterdag als zondag waren al snel de maximum aantal inschrijvingen bereikt. Organisatie ziet dat het event omarmd is door de Rooise sportievelingen. Op zaterdag zorgde de zon voor een verhitte strijd, zowel op als naast de baan. Op zondag zorgde code oranje voor een vervroegd einde maar veiligheid gaat boven alles.

We kunnen terugkijken op een fantastisch weekend met twee terechte kampioenen.

Voor volgend jaar staat 28 en 29 juni al omcirkeld op de kalender!

Related Posts