Vervolg Corona maatregelen

Hallo allemaal,

De afgelopen maanden is de wereld in de greep van het Corona virus. Ook in Nederland heeft dat de afgelopen weken vergaande maatregelen gehad. Vele evenementen zijn uitgesteld of geannuleerd en ook het VVROOI Beachvolley Toernooi weet hieraan niet te ontkomen. De afgelopen weken heeft de organisatie het nieuws en de aanbevelingen van de overheid en het RIVM nauw in de gaten gehouden. Helaas hebben we het lastige besluit moeten nemen de 7e editie van het VVROOI Beachvolley Toernooi dit jaar geen doorgang te laten vinden.

Sinds 2014 hebben we dankzij veel ondersteuning ieder jaar een fantastisch toernooi neer kunnen zetten, barstend van de Rooise gezelligheid! Het valt ons dan ook zwaar dat het dit jaar niet door kan gaan.

MAAR in het weekend van 17 & 18 juli 2021 zijn we weer terug!!

We hopen op jullie begrip voor deze situatie en voor nu wensen wij iedereen alle sterkte, wijsheid en gezondheid toe in deze moeilijke tijd.

Met warme groet,

Organisatie VVROOI Beachvolley Toernooi

Related Posts